30 órás KÉPZÉS

 FELNŐTTKÉPZÉS A KÖZMŰVELŐDÉSBEN   

30 órás KÉPZÉS

A képzés  tanusítványt biztosít.

Akkreditáltan is hivatalosítható amennyiben további modulokra is beiratkozik a jelentkező és főiskolai végzettséggel rendelkezik. ( Lásd: a Kulturális intézmény szakreferens és /vagy a „Formator” képzést )  

Képzés helyszíne: Székelyudvarhely/online. Igény szerint további helyszíneken

Képzés lebonyolítója: Human Reform Alapítvány, Human Reform S.R.L.,   Romániai Magyar                                          Népfőiskolai Társaság  

Képzés célja:

a közművelődés területén tevékenykedő szakemberek megismerjék a  felnőttképzési tevékenység folytatásának alapvető szabályait, a képzésszervezés gyakorlati ismérveit, valamint a közművelődés felnőttképzésben betöltött szerepét. 

Képzés tematikája:

  • a felnőttképzés elméleti alapjai
  • a felnőttképzés jogi szabályozása
  • felnőttképzés szerepe a közművelődésben
  • a képzésszervezés gyakorlata

Képzés ütemezése:

 30 óra:  benne az igényeknek megfelelő gyakorlattal, kb.4 -5 hétvége, vagy a                      résztvevők igényei szerinti időbeosztással

Kinek ajánljuk a képzést?

Kulturális intézményekben, szervezetekben tevékenykedő szakemberek számára akik  jelentőséget tulajdonítanak a közművelődés felnőttképzésben betöltött szerepének és   szeretnének alkalmazni a képzésszervezés gyakorlati ismérveit.

A jelentkezés feltétele:

Középfokú iskolai végzettség

A képzés részvételi díja:

450 Ron

Képzés indítása:

jelentkezések függvényében, min. 7 fő, max.16 fő csoportonként

Tanusítvány megszerzésének követelménye:

 1 db írásbeli záró dolgozat elkészítése a képzés során elsajátított elméleti és gyakorlati anyag, valamint saját munkatapasztalatból vett példák alapján.

A tanfolyam minimum 7 fő jelentkezése esetén indul! Bővebb információ illetőleg jelentkezés személyesen a Human Reform székhelyén, Székelyudvarhely, Eötvös József 13 sz.  alatt vagy a 0756221806-, 0744499863-as telefonszámokon, valamint humanreform2@gmail.com vagy hurefsrlodorhei@gmail.com e-mail